PRZEJDŹ DO TREŚCI

Aktualności

BEZPŁATNY KURS KOMPUTEROWY W BIBLIOTECE MIEJSKIEJ W JAWORZE

Beneficjent projektu „Dolnośląska akademia e-kompetencji" firma JMM Mariusz Lewandowski informuje o możliwości wzięcia udziału w pełni bezpłatnym dofinansowanym ze środków UE kursie komputerowym, który odbędzie się w Bibliotece Miejskiej w Jaworze. Kurs prowadzony będzie w listopadzie – 14 – 18 listopad, 21 – 25 listopad oraz 28 listopad – 2 grudzień. Cały kurs prowadzony będzie w w/w terminach w godzinach 14:30-17:45 a w przypadku sobót od 9:00-12:15.

Projekt skierowany jest do osób 18+ z wykształceniem co najwyżej średnim oraz osób 50+ bez względu na wykształcenie, zamieszkujących, pracujących lub uczących się na terenie woj. dolnośląskiego (powiat jaworski).

Do projektu szczególnie zapraszamy osoby pracujące, uczące się, bierne zawodowo (emeryci/renciści) oraz bezrobotne.

Wiedza oraz umiejętności zdobyte na zajęciach są niezbędne w celu nowoczesnego i sprawnego funkcjonowania przyszłych pracowników w ramach codziennej pracy na komputerze, w sieci lokalnej oraz w Internecie.

60 godzinny kurs ECDL PROFILE DIGCOMP 14 T obejmuje następujące obszary ramy Digcomp Profile: Informacja, Komunikacja, Tworzenie Treści, Rozwiązywanie problemów.

Uczestnik projektu w ramach projektu zdobędzie uznawany w ponad 150 krajach na świecie Międzynarodowy Certyfikat Umiejętności ECDL w zakresie:

Podstawy pracy z komputerem (B1), Podstawy pracy w sieci(B2), Przetwarzanie tekstów(B3), Rozwiązywanie problemów (S9) – ECDL Profile DIGCOMP 14 T

Certyfikat zaświadcza, że jego posiadacz potwierdził podstawowe kompetencje komputerowe, umożliwiające korzystanie z komputera w dzisiejszym świecie. Jest to podstawowy certyfikat dla pracowników wszystkich specjalności, którzy na co dzień posługują się komputerem, korzystają z Internetu, tworzą i edytują dokumenty. Ponadto moduł S9 jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich użytkowników komputerów i urządzeń mobilnych, zarówno początkujących jak i zaawansowanych. Moduł rozwinie w kandydacie komutatywne podejście do rozwiązywania problemów, przez co będzie odważnie, ale i z właściwym dystansem, cierpliwie dążył do rozwiązywania problemów, z którymi zetknął się po raz pierwszy.

Kurs jest przeznaczony dla osób z podstawową wiedzą na temat obsługi komputera i Internetu.

W ramach każdego z trzech kursów zapewniamy:

- wykładowcę,

- salę dydaktyczną,

- indywidualne stanowisko komputerowe na potrzeby szkolenia,

- materiały szkoleniowe (notatnik, długopis, pendrive)

- podręczniki,

- ciepłe napoje i przekąski w trakcie przerw

- egzamin zewnętrzny zgodny z metodologią Polskiego Towarzystwa Informatycznego,

- zaświadczenie o ukończeniu kursu,

- certyfikat ECDL wydany przez Polskie Towarzystwo Informatyczne, stanowiący potwierdzenie uzyskanych kwalifikacji zawodowych.

Uczestnik ma prawo do 20% nieobecności na zajęciach.

Szkolenie przeprowadzamy w momencie zebrania się 12 osób.

W przypadku zainteresowania kursem Beneficjent prosi o kontakt: Beata Grzewka, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ; tel: 61 222 91 56.

do góry

© 2023 MOPS Jawor